O firmie

Firma BLS NIERUCHOMOŚCI powstała w 2010 roku jej głównym kierunkiem działalności jest obrót nieruchomościami na rynku wtórnym i pierwotnym na terenie Warszawy i okolic: powiat legionowski, nowodworski, pułtuski, makowski i wyszkowski.

Biuro nieruchomości prowadzone jest przeze mnie Beatę Smuga z licencją zawodową nr. 14 546 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury, potwierdzoną przez Polską Federacje Rynku Nieruchomości.

Jestem członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Członkiem Komisji Etyki Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Z rynkiem nieruchomości związana jestem od 2006 roku od tego czasu w kilku firmach zdobyłam doświadczenie zawodowe, przez te lata przeprowadziłam setki transakcji, a nieruchomości stały się moją pasją.

Oprócz standardowej działalności obrotu nieruchomościami, sprzedaży, zakupu i wynajmu, oferuję wysokiej jakości usługi pośrednictwa i doradztwa oparte na rzetelnej wiedzy, skuteczności, poufności oraz wieloletnim doświadczeniu.

Cieszę się zaufaniem Klientów. Wiedza i zaangażowanie tworzą kapitał mojej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz znajomość rynku nieruchomości to podstawa mojego działania. Dbam o zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów na każdym etapie transakcji.
Współpracuję ze sprawdzonymi deweloperami, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami majątkowym, notariuszami.

Prześlij do nas swoje preferencje dotyczące poszukiwanej nieruchomości, a my znajdziemy dla Ciebie nowy dom.
Beata Smuga Specjalista ds. nieruchomości.