Urokliwe siedlisko z domem i prywatnym lasem

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż
1 549 000 PLN , Pow. 73 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
73 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Mogowo
Numer oferty:
EC697705
Cena za m2:
21 PLN
Oferujemy Państwu na sprzedaż siedlisko o powierzchni 7,3 ha, położone w malowniczej gminie Nasielsk, wieś Mogowo.
To idealne miejsce dla inwestora, rolnika oraz rodziny szukającej spokoju i przestrzeni. Teren ten objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co daje pewność co do możliwości zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej, a także prowadzenia upraw polowych, częściowo poza miejscowym planem co daje dodatkowe możliwości wystąpienia o warunki zabudowy. W dodatku część siedliska jest pięknie porośnięta lasem, co dodaje uroku temu miejscu.

Na działce o powierzchni 7,3 ha znajduje się dom o powierzchni 180 m2, pochodzący z lat 70-tych. Dom został niedawno ocieplony, posiada nowy dach pokryty blachą oraz nowe okna PCV.
Rozkład domu.
Na parterze znajduje się:
*duża kuchnia
*2 sypialnie
*łazienka z wanną i prysznicem
*pomieszczenie gospodarcze
*kotłownia, korytarz oraz przedsionek
Na piętrze znajdują się:
*2 duże sypialnie
*mały pokój z wyjściem na balkon 
*3 dodatkowe schowki.
Na terenie działki znajduje się również budynek gospodarczy, który może być wykorzystany według własnych potrzeb.

Sąsiednia działka zabudowana domem z czerwonej cegły, pochodzącym z 1958 roku. Dom ten o powierzchni 150 m2 wymaga pewnych remontów, jednak zostały już wymienione okna. Dodatkowo na tej działce znajdują się dwa budynki gospodarcze, które również można wykorzystać po przeprowadzeniu niezbędnych prac remontowych.

Część terenu o powierzchni 5,7 ha pozostaje niezabudowana i jest przeznaczona pod uprawy rolno-leśne. To doskonała szansa dla rolników poszukujących dodatkowej przestrzeni do prowadzenia swojej działalności.

Dojazd do siedliska odbywa się drogą asfaltową, a ostatnie 200 metrów to utwardzona droga gminna. Lokalizacja ta pozwala cieszyć się urokami przyrody, w otoczeniu pól, łąk oraz prywatnego lasu. Najbliższe zabudowania znajdują się w odległości około 500 metrów, co zapewnia odpowiednią prywatność.

Na działce dostępne są media takie jak prąd, wodociąg oraz szambo. Ponadto, został zainstalowany monitoring, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa.

Polecam  tę wyjątkową ofertę, zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu CywilnegoNieprawidłowy adres E-mail